fbpx
Pořiďte si VIDEA ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ z nahrávek živého vysílání (streamů), které vznikly v době lockdownů v letech 2020-2021 pro mé klienty a následně i pro zájemce o online cvičení během dne doma nebo při práci u PC apod.

Jednoduché a bezpečné cvičení s detailním popisem, v délce do 30 min. nebo 60 min. 

Registrujte se do mého Rezervačního systému aktivit "FITzáda" (jinak se videa bohužel nespustí)
a pořiďte si PŘÍSTUP (=tzv. "Členství") do KNIHOVNY MÝCH VIDEÍ:
 
 
"FITzáda" POHYBOVÉ SVAČINKY: 15x 30 min., přístup 3 MĚSÍCE, cena: 290,-
 
 "FITzáda" STREČINK: 15x 30min. + 3x 60min., přístup 3 MĚSÍCE, cena: 390,-

Zkušenost z období pandemie mi ukázala, že kdo cvičit CHCE, způsob si vždy najde. A kdo chce cvičit PRAVIDELNĚ a ČASTO, cvičí i formou ONLINE. Během pandemie jsme svá těla a záda dokázali udržet fit i bez tělocvičny - pohybem venku anebo doma díky ONLINE CVIČENÍ. Klienti lekcí "FITzáda" takto cvičili i 3x týdně! Za ty 2 roky jsem odučila okolo 250(!) hodin online lekcí "naživo" (tzv. streamy). Zjistili jsme, že to jde i takto. Kdo nevyzkouší, neví.

Chcete se podivat až na dřeň kosti obratle, jak ta naše páteř vlastně funguje? Chcete přijít vašim kloubům na kloub a podívat se svalům a fasciím pod kůží "pod kůži"? Chcete vědět co leze nervům na nervy a jak jednoduše, krátce a správně cvičit, aby vás ta záda tolik nebolela? Mrkněte na mou nabídku workshopů, třeba zrovna někde něco brzy pořádám, vyučuji nebo cvičím:-)

ZDE nabídka mých vzdělávacích WORKSHOPŮ

Jak REZERVOVAT MÍSTO na mých lekcích a kurzech? Jak je hradit a jak funguje Rezervační systém aktivit "FITzáda"? To vše v Pravidlech a obchodních podmínkách RS