FITZda blog kat O mn2Jmenuji se Ivana Veselá a jsem šťastnou majitelkou uzdravených a opět funkčních zad. Znovu si užívám života a pohybu bez bolestí. A že i taková záda mohou vydat za román se můžete dočíst v "Příběhu mých zad"

Je mi 44 let, pocházím z Uherského Hradiště a se svou rodinou žiji už několik let v Praze. Jsem maminkou dvou dětí a svému muži vděčím za mnohé. Mj., že jsem 4. rokem Instruktorkou zdravotního tělocviku "FITzáda" a Pilates, ale i autorkou tohoto online deníku.

Bolesti zad mě přinutily cvičit. Špatná disciplína a lenost mě přivedly k předcvičování. Zvídavost a potřeba chápat věci v souvislostech zas ke vzdělávání se o anatomii těla, fyzioterapii, optimálním pohybu apod. Radost z objeveného ke sdílení s ostatními a založení tohoto blogu.

Své dosavadní vzdělání jsem tak doplnila o:
- absolvování vzdělávacího programu INSTRUKTOR ZDRAVOTNÍ TĚLESNÉ VÝCHOVY (Škola fitness profesionálů FISAF, 2016-2017)
- absolvování kurzu INSTRUKTOR PILATES (Škola fitness profesionálů FISAF, 2017)
- absolvování workshopů: Theraband & Overball, SM Systém, Zdravá záda, Triobody, Tělo bez bolesti, Cvičení se seniory (Škola fitness profesionálů FISAF, 2017-2020)
- absolvování kurzu INSTRUKTOR NORDIC WALKING (Českomoravská federace Nordic Walking, 2020)
 
 
 
Svou dosavadní práci jsem doplnila o předcvičování ZTV "FITzáda" a "Zdravotního Pilates" v:
Rodinném centru Cirkus Praha 9 Čakovice rezervace lekcí
Fitness Blue Orange Praha 9 Letňany 
- privátních lekcích: malé skupinky, jednotlivci (po předchozí tel. dohodě)
- díky pandemii Covidem-19 předcvičuji od r. 2020 i ONLINE - živě "streamem" (cvičení v daném dnu a čase) rezervace lekcí 

a venku o výuku: severské chůze NORDIC WALKING (v Praze v okolí Čakovic, Kbel apod., a v Uherském Hradišti) rezervace lekcí

Bolestivá záda trvá uzdravit. Pokud se bolestí zbavíte, trvá zase pochopit, že bezbolestná nezůstanou jen tak samysebou. Pak už se jen rozhodujete, jakým způsobem je zdravé a funkční udržíte. Možností je hned několik a o tom je i tento blog FITzáda. Já si mohla zvolit cestu pohybu (pravidelným cvičením zdravotního tělocviku) a sebevzdělávání o zádech.