FITZda blog kat O mn2Jmenuji se Ivana Veselá a jsem šťastnou majitelkou uzdravených a opět funkčních zad. Znovu si užívám života a pohybu bez bolestí. A že i taková záda mohou vydat za román se můžete dočíst v "Příběhu mých zad"

Je mi 43 let, pocházím z Uherského Hradiště a s rodinou žiji už několik let v Praze. Jsem maminkou dvou dětí a svému muži vděčím za mnohé. Mj., že jsem 3. rokem Instruktorkou zdravotního tělocviku "FITzáda" a Pilates, ale i autorkou tohoto online deníku.

Bolesti zad mě přinutily cvičit. Špatná disciplína a lenost mě přivedly k předcvičování. Zvídavost a potřeba chápat věci v souvislostech zas ke studiu knih o zádech, anatomii a o pohybu. Radost z objeveného ke sdílení s ostatními a založení tohoto blogu.

Své dosavadní vzdělání jsem tak doplnila o:
- absolvování vzdělávacího programu INSTRUKTOR ZDRAVOTNÍ TĚLESNÉ VÝCHOVY (Škola fitness profesionálů FISAF, 2016-2017)
- absolvování kurzu INSTRUKTOR PILATES (Škola fitness profesionálů FISAF, 2017)
- absolvování workshopů: Theraband & Overball, SM Systém, Zdravá záda, Triobody, Tělo bez bolesti, Cvičení se seniory (Škola fitness profesionálů FISAF, 2017-2020)
 
Svou dosavadní práci jsem doplnila o předcvičování ZTV "FITzáda" a "Zdravotního Pilates" v:
Fitness Blue Orange Praha 9 Letňany (rezervace lekcí)
- privátních lekcích: malé skupinky, jednotlivci (po předchozí tel. dohodě)
 
Bolestivá záda trvá uzdravit. Pokud se bolestí zbavíte, trvá zase pochopit, že bezbolestná nezůstanou jen tak samysebou. Pak už se jen rozhodujete, jakým způsobem je zdravé a funkční udržíte. Možností je hned několik a o tom je i tento blog FITzáda. Já si mohla zvolit cestu pohybu (pravidelným cvičením zdravotního tělocviku) a sebevzdělávání o zádech.