www.fisaf.cz

Tady jsem přišla na to, jak uzdravit svá bolavá záda, tady ze mě udělali INSTRUKTORKU Zdravotní tělesné výchovy a Pilates: Škola fitness profesionálů Českého svazu aerobicu a fitness - FISAF, který je členem Mezinárodní federace sportovního aerobiku a fitness FISAF INTERNATIONAL. Zde mě nadchli pro cvičení a studium anatomie lidského těla, i pro lektorování, protože právě zdravotní tělocvik je tak smysluplný, že jej chcete učit a předávat dál! Od r. 2020 jsem členkou Vzdělávací komise Školy fitness profesionálů. Více o FISAFu píši v článku: xxxx

Cirkus pro rodinu

www.centrumcirkus.cz

Této organizaci vděčím za to, že mi dali šanci (coby čerstvé absolventce rekvalifikačního kurzu Zdravotní tělesné výchovy u FISAFu) se vůbec poprvé v životě postavit před lidi jako instruktorka a začít předcvičovat. Jako první mi před 3 lety nabídli své prostory k zahájení půlročního kurzu "FITZáda" a dnes zde vedu již čtyři pravidelné kurzy ZTV "FITZáda" a jeden kurz "Zdravotního Pilates". Velmi si této spolupráce vážim a tímto Cirkusu DĚKUJI!

Cirkus - Centrum pro rodinu: opravdu skvělé místo pro celou rodinu (dříve mateřské centrum). Od r. 2004 jej v Čakovicích vede parta nadšených a velmi šikovných maminek. Doslova - na co sáhnou, to se jim daří. Nejenže jejich služeb využívám jako maminka dvou dětí, ale mohu zde působit i jako dobrovolnice.

Jsem v pohybu

www.ceskosehybe.cz

Jeden z projektů Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, který má smysl, funguje a já jej za FITZÁDA všemožně podporuji! Je zaměřen na motivaci ke zdravému životnímu stylu a aktivnímu pohybu české populace (zejména té kulatící se). Tato iniciativa si vzala za cíl "rozhýbat celé Česko" prostřednictvím propagace PRAVIDELNÉ a PŘIMĚŘENÉ FYZICKÉ AKTIVITY. A to se mi líbí! Aby nastartovali ozdravující se proces tloustnoucí společnosti, zaměřují se pochopitelně primárně na děti dvěma iniciativami: 1) celonárodním projektem DĚTI NA STARTU a 2) celorepublikovou školní soutěží ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH. Bližší info čtěte na jejich webu a zapojte se také!