Cvičení zdravotně-kompenzačních cviků mě nadchlo už při absolvování Rekvalifikačního kurzu pro Instruktory Zdravotní tělesné výchovy (ZTV). Je jedním ze smysluplných a funkčních cvičení, která spadají mezi fitness formy Body&Mind. Tím, že mi vyváženě protáhlo a zpevnilo svaly celého těla, mě zbavilo i několikaletých bolestí zad.

Jsem chodící sborník desítek cviků, které vychází z principů zdravého přístupu k pohybovému aparátu těla, např. z přístupů významných, převážně českých, představitelů fyzioterapie či jiných medicínských oborů (P. Kolář, L. Mojžíšová, V. Vojta, R. Smíšek atd.), nebo Pilates, jógy apod. Na mých lekcích "FITzáda" nikdy necvičíme v jedné pozici a poloze. Během lekce vystřídáme stoj, sed, klek, leh, ... Kladu důraz na rozmanitost cviků, všestrannost a použití pomůcek jako: overball, posilovací guma (3,5m), gymball, Pilates kruh, masážní ježek, tenisák, fasciální duobalonek. Ikdyž je zdravotní tělocvik zdánlivě nudný, na lekcích "FITzáda" se cvičením bavíme! Unavené a ztuhlé svaly jdou procvičit krátce a jednoduše, ovšem stejně tak i hodinovým soustředěným cvičením na podložce. 

Cvičme spolu! REZERVUJTE SI LEKCI zdravotního tělocviku "FITzáda" na mých večerních kurzech v tělocvičně ZDE v Rezervačním systému "FITzáda"

 "FITzáda" a "Zdravotní PILATES" předcvičuji v tělocvičnách těchto lokalit:
  • Praha 9 - Kbely
  • Praha 9 - Čakovice
  • Praha 9 - Měšice
Pro tuto formu Body&Mind cvičení je typická:
  • KVALITA provedení cviku a správné nastavení trupu před cvikem
  • má a vaše KONTROLA nastavení těla do cviku a  provedení cviku
  • VYVÁŽENOST protahovacích, uvolňujících a posilovacích cviků
  • BEZPEČNOST před přetížením pohybového aparátu
  • SKVĚLÁ NÁLADA vždy po každé lekci

Stupňující se bolesti zad mě přinutily cvičit. Lenost a chybějící disciplína, potřebná k pravidelnému cvičení, mě přiměly PŘEDCVIČOVAT. Když jdu cvičit, jdu vlastně do práce, takže cvičit musím. Ale taková práce je RADOST - přináší zdraví a dává smysl. Baví mě vás motivovat a učit k tomu samému: pravidelně v týdnu správně cvičit, chodit, vnímat své tělo při každodenních činnostech i nečinnostech, a nepřetěžovat jej.

Jak lekce a kurzy rezervovat? Jak je hradit a kdy cvičíte zdarma? Jak Rezervační systém funguje? To vše v Pravidlech a obchodních podmínkách Rezervačního systému FITzáda