fbpx

ZDE ROZVRH mých kurzů a Open Class lekcí od 09/22

OPEN CLASS lekce* FITzáda a Zdravotní PILATES od 09/22 - bližší info recepce Blue Orange**:  286 006 222
*Open Class lekce = cvičení, na které nemusíte chodit pravidelně, nejedná se o kurz a není nutná ani rezervace předem. Příjdete 15 min. před zahájením cvičení, na recepci lekci uhradíte, vyfasujete ručník, klíček od skříňky a nemusíte mít s sebou ani podložku. 
**NOVINKA! Účast na OpenClass skupinových lekcích v B.O. není podmíněna členstvím v B.O.! 

Mé kurzy i Open Class lekce se konají v těchto lokalitách:

  • Praha 9 - Letňany: BLUE ORANGE (bez povinnosti být členem B.O.)
  • Praha 9 - Čakovice: ZŠ a PANTER GYM
  • Praha 9 - Měšice: Centrum Volného Času
Co je pro ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ typické?:
  • KVALITA provedení cviku a správné nastavení trupu před cvikem
  • má a vaše KONTROLA nastavení těla do cviku a  provedení cviku
  • VYVÁŽENOST protahovacích, uvolňujících a posilovacích cviků
  • BEZPEČNOST cviky, které nepřetěžují pohybový aparát
  • SKVĚLÁ NÁLADA  A DOBRÝ POCIT vždy po každé lekci

Unavené a ztuhlé svaly jdou procvičit krátce a jednoduše, ovšem stejně tak i hodinovým soustředěným cvičením na podložce. Nechte se vézt a cvičte rozmanitě! Jsem chodící sborník desítek cviků, které vychází ze zdravého a funčního přístupu ke kloubům a svalům, z principů rehabilitačních metod významných (převážně českých) představitelů fyzioterapie či jiných medicínských oborů (P. Kolář, L. Mojžíšová, V. Vojta, R. Smíšek atd.), nebo Pilates, jógy apod. Na mých lekcích "FITzáda" nikdy necvičíme v jedné pozici a poloze. Během lekce vystřídáme stoj, sed, klek, leh, ... Kladu důraz na rozmanitost cviků, všestrannost a použití pomůcek jako: overball, posilovací guma, velký míč, válec, bosu, Pilates kruh, masážní ježek, tenisák, fasciální duobalonek. Jedině tak se dají více zapojit různé svalové skupiny a hluboký svalový stabilizační systém páteře. Jakkoliv se zdravotní tělák zdá být nudný, na lekcích "FITzáda" se cvičením bavíme! Společně sem chodíme zapomínat na své starosti a bolesti, protože příjemně protažené a posílené tělo vás činní šťastnějšími, pružnějšími, cítíte se lehčeji, pohyblivěji, líp se vám dýchá a i nezáživné posilování bránice se díky smíchu stává samozřejmostí.

 

Chcete se podivat až na dřeň kosti obratle, jak ta naše páteř vlastně funguje? Chcete přijít vašim kloubům na kloub a podívat se svalům a fasciím pod kůží "pod kůži"? Chcete vědět, co leze nervům na nervy a jak jednoduše, krátce a správně cvičit, aby vás ta záda tolik nebolela? Mrkněte na mou nabídku workshopů, třeba zrovna někde něco brzy pořádám, vyučuji nebo cvičím:-)

ZDE nabídka mých vzdělávacích WORKSHOPŮ

Jak REZERVOVAT MÍSTO na mých lekcích a kurzech? Jak je hradit a jak funguje Rezervační systém aktivit "FITzáda"? To vše v Pravidlech a obchodních podmínkách RS