fbpx

Daniel K., 43 let (Technology Expert): "Na cvičení zdravotního tělocviku jsem se nepřihlásil kvůli tomu, že bych měl nějaké velké bolesti zad, ale ze zvědavosti a jistoty, protože musím začít cvičit a dostat se do formy. Taky zničit zaběhlý denní program, kdy většinu času trávím v práci a zbytek dne s láskou se svojí milovanou rodinou. Tedy žádný pohyb a žádný čas jen pro sebe.

Spusty cviků a způsobů provedení a hlavně dýchání je pro mne něco nového a překvapivě účinné. Vlastně jsem začal používat i normálně přes den a spojuji to se svým osobním koučinkem při zvládání krizových situací v komunikaci, při standartním pracovním stresu pro uvolnění. Existuje zde velká spojitost s jógou, kterou mám taky velmi rád, je to taková spolupráce a symbióza mezi mnou a cvičením, prostě skvělý pocit.

Nedaří se mi zúčastnit se všech lekcí, ale tím jak používám dechové cviky v normálním dni, tak stále trénuji. I při občasném běhání nyní pozoruji pozitivní změny při pohybu a funkci břicha a zad, jak zapojení svalů, tak pozitivní myšlení plynoucí z promyšleného pohybu a soustředění. Určitě jsem nijak zázračně nezesílil ani neshodil přebytečné tuky, ale podstatně lépe si nyní uvědomuji své tělo a tak na tuky zapomínám."