fbpx

Jak a jakými cviky může JÓGA pomoci odstranit bolesti vašich zad? Na co si dát pozor při cvičení jógy z pohledu fyzioterapie a prevence bolestí zad? Naučte se základní jógové pozice a cviky na míru vašim kloubům a zádům pod odborným dohledem fyzioterapeuta.

PŘIHLÁSIT SE NA TENTO WORKSHOP bude možné od 20.01.2023 

Jóga. Jeden z přístupů Body&Mind forem cvičení, které při pravidelném cvičení může přispět k odstranění bolestí vašich zad.

Workshop pořádám s Mgr. Terezou KATOLICKOU - fyzioterapeutkou, certifikovanou lektorkou jógy se zaměřením na vertebrogenní poruchy (onemocnění páteře) a gravidjógu, a od r. 2019 také studentkou tradiční čínské medicíny. 

KDY: sobota 01.04.2023 9:00 - 16:00

KDE: Dřevák Ekocentra Prales (Lesy Hl. města Praha), Praha 9- Kbely

CENA: 890,-/os.

Max. kapacita: 15 os.

PROGRAM WS:

9:00-9:30 TEORIE: Jóga pod lupou - historie, vývoj, druhy jógy, principy

9:30-11:30 TEORIE+PRAKTICKÁ ČÁST: (sebe)Diagnostika těla - poznej stav svého pohybového aparátu metodou diagnózy, testy ohebnosti, nauč se vnímat důležité části svého těla v jednotlivých pozicích, jaké jsou chybné pohybové stereotypy?

11:30-12:00 obědová přestávka

12:00-13:30 PRAKTICKÁ ČÁST: Jak kompenzovat přetížené části těla a zad jógou? Základní jógové ásány na míru vašim kloubům a zádům.

PŘIHLÁSIT SE NA TENTO WORKSHOP  

Rezervační systém aktivit "FITzáda" je jako každý jiný online systém - funguje na bázi REGISTRACE NOVÝCH UŽIVATELŮ, která vše zautomatizuje, usnadní hladký průběh organizace workshopu a mně i následnou komunikaci s vámi. Aby mohla proběhnout rezervace vašeho místa na tomto WS, je potřeba se předem registrovat. Děkuji za pochopení.