fbpx

Jitka L., 37 let (mateřská dovolená): "Poprvé v životě se na hodiny cvičení těším! Jakožto necvičící typ s malou výdrží, který v minulosti zkusil kurzy od jógy po aerobik a vždy skončil po pár lekcích, toto beru jako neuvěřitelný osobní úspěch! Motivuje mě vidina řádného protažení a vždy příjemný neodsuzující kolektiv. To není všude!

Na cvičení ZTV "FIT Záda" (zdravotní tělesná výchova) jsem přišla s bolestí beder a celkově v zuboženém stavu po dvou dětech a těhotenstvích poměrně rychle za sebou. Za poslední čtyři roky jsem pak neměla čas sama na sebe a na cvičení již vůbec. Svalstvo ochablé tak, že se cvičením bylo zapotřebí začít jemně, ale přitom účinně. Na ZTV je pro mě pozitivní ta jemnost. Důraz kladený na správné provádění cviků a předcházení dalšímu poškození nesprávným tělocvikem. Zpevňování břicha nepopsatelně zlepšilo formu zad a bolesti beder ustaly.

ZTV mě ovlivňuje i v běžném každodenním životě - protáhnu se i doma a praktikuji správné brániční dýchaní v MHD či frontách. Při pravidelném cvičení se změnilo vše k lepšímu. Dobrá fyzická kondice je základ."